מוטו ספורט

קורס רכיבה עם פאביו פאסולה מאיטליה לרוכבי KTM ו-Husaberg

בעקבות הצלחת ביקורו של פאביו פאסולה בישראל בקיץ האחרון, חברת מוטוספורט שוב מזמינה את לקוחותיה לחוויית רכיבה בלתי נשכחת עם הרוכב המוכשר מאטליה. ותיקי הענף זוכרים את פאביו מתקופת בקוריו בישראל במהלך שנות ה-90'. פאסולה הוא האיש שהביא את בשורת האנדורו לרוכבים הישראלי, כשהוא עושה זאת במקביל לתחילת ייבוא אופנועי KTM  לישראל. עד לאותה תקופה היו מושגים כמו "רכיבת סינגלים" ו"הארד אנדורו" זרים לגמרי לרוכב הישראלי. כך הגיעו ראשוני הרוכבים הישראלים לאתרי רכיבה אקזוטיים כמו האי אלבה, מול חופה המערבי של אטליה, ולאחוזת איל-צ'וקו בטוסקנה. שם טעמו הרוכבים את טעמה של רכיבת אנדורו אמיתית. שנים ספורות לאחר הופעתו של פאסולה בישראל נוסדה עמותת רוכבי האנדורו הישראלית שהעלתה ליגת האנדורו הישראלית על המפה. 

במסגרת הביקור הנוכחי יתקיימו שלושה ימי פעילות באזור המרכז. שלושת הימים יהיו בעלי אופי דומה, אך עם תכנית גמישה בהתאם לרמת הרוכבים. את הפעילות בשטח ינהל ויבצע צוות "אופנוען מאומן" אשר יעמיד לצידו של פאביו לפחות 2 מדריכי רכיבה נוספים. 

ימי הרכיבה יתבצעו בסינגלים ובמסלולי אנדורו טסט וספיישל טסט. ההשתתפות מומלצת ביותר גם לרוכבים תחרותיים. פאביו ידגים טכניקות רכיבה, ייתן טיפים על קווים וטקטיקות בספיישלים, ויוכל להקדיש  לרוכבי המרוצים תשומת לב מיוחדת בהתאם ליכולת. 

 

האירוע בחסות מוטוספורט ורוכבי KTM ו-Husaberg מקבלים עדיפות וסבסוד למחיר מיוחד. מותגים אחרים מוזמנים להיכנס לרשימת המתנה במתכונת של "כל הקודם זוכה", במחיר מיוחד.  כ-10 ימים לפני המועד, במידה ויוותרו מקומות פנויים, תיפתח ההרשמה לבעלי מותגים אחרים. 

 

מועדי הפעילות נקבעו לתחילת חודש מרץ, ימים ד'(2.3.), ה'(3.3), ו'(4.3).  

מספר המשתתפים בכל יום מוגבל ל-12 עד 15 רוכבים. 

מחיר השתתפות: 690 ₪ . 

 

ההרשמה החלה! מהרו להבטיח מקום מראש! 

 

טלפונים לבירור פרטים נוספים והרשמה: 

077-3369000 או 052-2578186 


תאריך 2/03/2011 - 4/02/2011
הדפסשלח לחבר
לקביעת רכיבת מבחן
אני מאשר קבלת מסרים אלקטרוניים
ארועים

תמונת צד שמאל

עיצוב ואפיון אתרים
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד