מוטו ספורט

אליפות ישראל בדאון היל בחסות KTM ביום שבת ה-26 לנובמבר

ב-26 לנובמבר, יום שבת, תעלה הפעילות הכתומה צפונה לגוש שגב שבגליל העליון, סבב ה-1 באליפות ישראל KTM בדאון היל 2011. סגנון דאונהיל באופניי הרים נחשב לפורמולה 1 של עולם האופניים. דאונהיל הוא סגנון רכיבה אקסטרימי ומוטרף ביותר בו הרוכבים נמדדים בעיקר על פי ביצועיהם הטכניים.

הרוכבים מתחרים בצורה אינדיבידואלית ונגד השעון על מסלול סגור ומסומן מראש ההר ועד תחתיתו. התחרות מתבצעת כאשר המתחרים רוכבים בירידה את המסלול והרוכב אשר סיים את המסלול בזמן המהיר ביותר נחשב למנצח התחרות. על המסלול פזורים אלמנטים טבעיים כגון שורשים, סלעים, שיפועים תלולים לצד אלמנטים מלאכותיים כגון קפיצות, דרופים, סיבובים מוגבהים ועוד. את אליפות ישראל KTM בדאונהיל מארגנת חנות האופניים כספי סייקלינג (איזור השרון) בניהולו של אמיר כספי אלוף ישראל לשעבר בדאונהיל ורוכב רד בול שייצג את ישראל באליפויות עולם.

מסלול אליפות ישראל KTM בדאונהיל משלב בחלקו העליון גינות סלעים ורכיבה טכנית שדורשת מהרוכבים שליטה גבוהה באופניהם. חלקו האמצעי של המסלול תלול יותר עם מס' קפיצות וחלקו האחרון דורש מהרוכבים יכולת דיווש.

השילוב של תחרות נגד השעון עם מסלול טכני ומהיר במגמת ירידה יוצר אירוע מלא אדרנלין למתחרים ולקהל.

המסלול המוצל לכל אורכו מספק מקומות פנאי נהדרים למשפחות ולקהל שיכולים להנות מפיקניק טבעי ותחרות אקסטרים.

הקהל מוזמן להגיע למתחם אליפות ישראל KTM בדאונהיל החל מהשעה 10:00 ולהינות ממוזיקה, נופים ירוקים, מתחם דוכני תצוגה, מתחם אופניי דחיפה מבית STRIDER לילדים אוכל, בירות וכמובן להינות ממפגן הרכיבה המדהים של המתחרים.

אתר התחרויות: Caspicyclingracing.co.il
דף הפייסבוק: http://www.facebook.com/profile.php?id=100000564901676תאריך 26/11/2011 08:05 23:55
הדפסשלח לחבר
לקביעת רכיבת מבחן
אני מאשר קבלת מסרים אלקטרוניים
ארועים

תמונת צד שמאל

עיצוב ואפיון אתרים
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד