מוטו ספורט הצטרף אלינו Twitter Facebook

Free Ride 350

הגדל

 KTM מכריזה על מהפכה ומציגה את האופנוע הראשון מתוצרתה לקטגורית הטריאל אנדורו. ה-Free Ride 350 מציע משקל נמוך במיוחד (99.5 ק"ג, משקל "רטוב", ללא דלק), גובה מושב של 895 מ"מ בלבד, מה שהופך את הכלי למושלם גם בעבור רוכבים מתחילים או קצרי קומה, ומנוע עם מומנט רב שמבטיח גמישות בטיפוסים טכניים על גבי מכשולים טבעיים ומלאכותיים. מפרט טכני ברמה גבוהה הכולל מתלי WP בקוטר 43 מ"מ, מערכת בלימה של Brembo ומנוע קשוח שמגיע מאח האנדורו, ה-350EXCF.

 

כך כתב מגזין פול גז בהשקת האופנוע במרוקו:"...בכלל, הפרירייד מסתמן כאופנוע ירוק למדי. הוא שקט מאד, תצרוכת הדלק שלו נמוכה – כ-20 ק"מ/ל', ובניגוד לאופנועי אנדורו הוא לא משאיר קוליסים מכוערים על קרקע בתולית ולא חורץ את האדמה. גם אם מטפסים עליית דרדרת בפול גז, המקסימום שמקבלים זה סימן קל על הקרקע. אין ספק שלזה תורמים גם צמיגי הטריאל. עכשיו, השילוב בין כל המאפיינים האלו יוצר לא רק אופנוע מתחילים נהדר, אלא גם מכונת עבירות וטיפוסים שאליה שום אופנוע אנדורו לא יכול להתקרב, וזה אחד היתרונות הגדולים של הפרירייד ואחד המאפיינים שנלקחו מתחום הטריאל. עליות דרדרת ארוכות עם מדרגות סלע, שבהן כל אופנוע אנדורו עם כל רוכב יפרפרו בשלב כזה או אחר ויאבדו אחיזה, הפרירייד שותה ב-3,000 סל"ד כמו טרקטור, ללא שום החלקה ועם אחיזה פנומנלית מצמיגי הטריאל. המתלים מצידם רכים וסופגים מצוין, מצמידים את הגלגלים לקרקע היטב בכל השימושים האופייניים לפלייבייק, אבל מאידך, ימהרו להיטרק בנחיתות מקפיצות גבוהות. למען האמת אנחנו חיים עם הטרייד-אוף הזה מצוין. רוכבי הארד-אנדורו אקסטרימי, שרכבו עד היום על אופנועי אנדורו, עשויים לגלות פה אופנוע שקרנים – כזה שעושה את רוב העבודה עבור הרוכב. רק לכוון אותו לפסגה, לשים את הגיר בהילוך שלישי, להחזיק גז קבוע, ואתה למעלה. כמעט בלי מאמץ."

 

"...התוצאה שהתקבלה היא אופנוע שעשועים ידידותי קל לשליטה שמזמין את הרוכב לשחק באנדורו ולעשות דברים שלא חלם. באופן כמעט מפתיע, הפרירייד 350 מתאים למגוון רחב של רוכבים. החל ברוכבים מתחילים שעושים את צעדיהם הראשונים באנדורו ומחפשים כלי לא מאיים, דרך רוכבים נמוכים, נשים, רוכבים לא-תחרותיים שמחפשים אופנוע אנדורו לרכיבות סוף שבוע, ולא פחות חשוב – רוכבי אקסטרים אנדורו שמחפשים כלי שיעבוד בשבילם ויאפשר להם לטפס רחוק יותר, גבוה יותר ובקלות רבה יותר."

 

מפרט טכני:

 מנוע צילינדר יחיד,4 פעימות, 349.7 סמ"ק
 התנעה  חשמלית
מערכת קירור נוזל
 תמסורת (מס' הילוכים) 6
 בלם קדמי דיסק 240 מ"מ
 בלם אחורי דיסק 210 מ"מ
 מהלך מתלה קדמי \ אחורי (מ"מ)  250\260
 גובה מושב (מ"מ)  895
 נפח מיכל דלק (ליטרים) 5.5
 משקל בק"ג (Ready To Race) 99.5

 

מחיר מחירון: 69,308 ש"ח

מחיר לעסקת מזומן - 62,108 ש"ח

 

* כל המחירים כוללים מע"מ

* לא כולל אגרת רישוי

 

 

 

מתאים לבעלי רישיון A1 ומעלה 

 

צרו קשר לפרטים נוספים בטלפון: 03-6830055 סוכנות מרכזית, רח' שוקן 16 בתל אביב.

הדפסשלח לחבר
לקביעת רכיבת מבחן
אני מאשר קבלת מסרים אלקטרוניים

תמונה עומדת ADVENTURE ROAD

מוטו ספורט
עיצוב ואפיון אתרים
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד