פתח סרגל נגישות
פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הזמן רכיבת מבחן >>

מוטוספורט

חווית רכיבה אחרת

Ready to Race
Polaris:לחץ למעבר לתוכן זה בדף
KTM:לחץ למעבר לתוכן זה בדף
Indian Motorcycle:לחץ למעבר לתוכן זה בדף
KTM Bikes:לחץ למעבר לתוכן זה בדף
TGB:לחץ למעבר לתוכן זה בדף
Peugeot scooters:לחץ למעבר לתוכן זה בדף

חדשות ועדכונים

OFF-ROAD PERFORMANCE

המשפחה החזקה בשטח מזמינה אותך לגלות עולם חדש של אתגר והנאה. המותג האמריקני הוותיק, מציג מגוון רחב של דגמים מתקדמים – הטובים מסוגם בעולם, לטיולים, עבודה וביצועים בהילוך גבוה. דגמי ה-RZR, טרקטורוני ה-SPORTSMAN וה-SCRAMBLER, ורכבי העבודה הקשוחים RANGER ו-GENERAL  הם כרטיס הכניסה שלך אל עולם השטח האתגרי והמקצועי.

READY TO RACE

מותג האופנועים האוסטרי המוביל בארץ ובעולם מאז 1953, מציע מגוון רחב של דגמי שטח, כביש ואדוונצ'ר – לרוכבים מתחילים, מתקדמים ומקצועיים. בכל אחד מהדגמים קיים ה-DNA הכתום שצומח מתוך ניסיון עשיר בעולם המירוצים, פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, איכות חסרת פשרות וריגוש אמיתי ברכיבה. זו ההזדמנות שלך להיכנס אל עולם הרכיבה המסעיר, ולהפוך לחלק מה"משפחה הכתומה".

AMERICA'S FIRST MOTORCYCLE BRAND

מותג האופנועים הראשון של אמריקה מציע חוויית רכיבה שלא דומה לשום דבר אחר מאז 1901. מורשת של סטייל, איכות, נוחות וטכנולוגיה עדכנית, עוטפת כל אחד מדגמי החברה ומעניקה תחושת רכיבה ייחודית לכל חובב חופש ומרחבים. אופנועי אינדיאן מזמינים אותך להתנסות ולחוות את הרכיבה על אופנוע מזווית שעוד לא הכרת…

MADE IN AUSTRIA

חברת KTM BIKE INDUSTRIES נוסדה באוסטריה בשנת 1964
את שם המותג KTM חולקת חברת האופניים KTM BIKES INDUSTRIES יחד עם חברת האופנועים היוקרתית KTM MOTORCYCELS
המותג מציע מגוון רחב של דגמי אופניים המיועדים לכל סגנונות הרכיבה – ובהם אופני שטח מקצועיים, אופני כביש ומרוץ, אופני עיר, אופני ילדים ואופניים חשמליים. שם המותג KTM והלוגו הכתום משמשים דוגמה ומופת לתהליכי יצור קפדניים, גימור איכותי וסגנון עיצובי ייחודי – כמיטב המסורת האוסטרית.

PLAY DIFFERENT

מאחורי מותג הקטנועים הוותיק, עומד קונצרן TAIWAN GOLDEN BEE המייצר גם טרקטורונים וכלים חקלאיים. חבילת רכישה כדאית ומשתלמת היא ה-DNA שעומד מאחורי קטנועי TGB. היצע הדגמים כולל קטנועי מנהלים, קטנועים ספורטיביים, קטנועים בעיצוב רטרו וקטנועים ייעודיים להפצה ושליחויות – כולם נהנים ממעטפת השירות ומערך התמיכה המקיף ביותר בענף.

FRENCH ICON SINCE 1898

חטיבת האופנועים והקטנועים של יצרנית הרכב הוותיקה מצרפת, מייצגת את הערכים המלווים את החברה מזה למעלה מ-120 שנה. קו הדגמים הדו-גלגליים של פיג'ו מתאפיין בקווי עיצוב ייחודיים, בהקפדה על איכות ייצור וחומרים מתקדמים, בטכנולוגיות חדישות ובמערכות בטיחות מובילות. היכנסו אל עולם התחבורה המעוצבת של פיג'ו ותיהנו מחוויה צרפתית על שני גלגלים.