פתח סרגל נגישות
פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הזמן רכיבת מבחן >>

KTM - אופנוע שמתאים לכל רוכב

KTM
TGB

TRAVEL

MX

NAKED

ENDURO

SPORTS TOURER

SUPERMOTO

KTM האוסטרית היא שחקנית ותיקה שהשנים עשו לה רק טוב. גם השנה ממשיכה KTM להוביל ביד רמה בתחומי הטכנולוגיה, החדשנות, היצירתיות והנדסת האנוש. הכלים שלה הם תוצר מלאכת-מחשבת קפדנית ועמוקה שיורדת לפרטים הכי קטנים, ובין מבקרי האיכות שלה נמנים רוכבי המרוצים הטובים ביותר בעולם.
KTM שמה לה למטרה לפנות לכל סוגי הרוכבים ולכל סגנונות הרכיבה. אופנוע KTM הוא אחד האופנועים הנמכרים והאהובים ביותר בקרב רוכבים מקצועיים, מתחילים, חובבנים, רוכבי שטח, רוכבים עירוניים, ולמעשה, כל סוגי הרוכבים בישראל ובכל העולם.

KTM הוכיחה את עצמה כחלוצה כאשר החלה לייצר אופנועי שטח קטנים וקלים שהצליחו להנגיש את חוויית הריגוש והאדרנלין הגבוה של רכיבת השטח לקהל רוכבים רחב ומגוון. KTM מצטיינת ביצירת פתרונות משולבים – אופנוע קל המספק חוויית רכיבה נוחה, חלקה ויציבה מאד על הכביש, בעפר, בבוץ ובכל תנאי הטופוגרפיה והאקלים.
בקרב רוכבי KTM רווח קונצנזוס כפול – גם באשר לחוויית הרכיבה שהאופנוע הזה מספק; חוויה שרמת הריגוש הגבוהה שלה משתווה רק לרמת הנוחות המיטבית שלה, וגם באשר לשביעות הרצון בתחום התחזוקה והשירות. KTM מתמידה בעקביות על ירידה לפרטים הקטנים ביותר, על חדשנות טכנולוגית שמציבה אותה בחוד החנית דרך קבע, ועל יצירתיות הנדסית יוצאת דופן שיצרה לה חותם חד פעמי שבלתי אפשרי לפספס. בזכות כל אלו, מספק אופנוע KTM חוויית רכיבת אדירה וממכרת.

אופנועי האדוונצ’ר מבית KTM – אופנוע דו שימושי

אופנועי האדוונצ’ר (travel) הם מהמתקדמים והטכנולוגיים ביותר בעולם. אם אתם מסוג הרוכבים שאוהבים להתרגש, להתלכלך ולהרגיש את האדרנלין גואה – אופנועי האדוונצ’ר יסבו לכם שעות ארוכות של עונג. בדיוק כפי שמרמז השם, אופנועי אדוונצ’ר (טרוול) מעוצבים כדי לספק תשתית חזקה ומאוזנת למיטיבי הלכת שאוהבים ללכת עד הסוף. חברת KTM היא השחקניות הרצינית והמוערכת בעולם בקטגוריה הזאת, והיא שומרת על מקומה בחוד החנית של האדוונצ’ר בזכות ולא בחסד. סדרת דגמי Travel של KTM תוכננה ועוצבה במטרה לספק לרוכבים שלה חוויית Off-Road קלה וחלקה מבלי להתפשר על יציבות ובטיחות. החברה משקיעה חלק ניכר ממאמציה במחקר ופיתוח ענפים על מנת לספק לרוכבים שלה סדרת אופנועי אדוונצ’ר מגוונת במיוחד; זאת בהתאם לגישה הרחבה שלה ששואפת להנגיש את האופנועים שלה לכל סוגי הרוכבים – מהרפתקנים מתחילים שלומדים להרגיש את השטח, דרך רוכבים עירוניים המבקשים לשדרג את חוויית הרכיבה על הכביש, ועד לרוכבים מקצועיים שהביאו מדליות ממסלולי המרוצים המאתגרים ביותר בעולם. הסדרות של KTM בקטגוריה הן Adventure, Adventure R, Super Adventure R, Adventure R Rally, Enduro R. דגמי האדוונצ’ר יתאימו לרוכבים שעושים צעדים ראשונים עם אופנועי אדוונצ’ר. האנדורו אר יתאים למי שמעוניין לשלב רכיבה בכבישים ובערים יחד עם מסלולי שטח מאתגרים. דגמי הסופר אדוונצ’ר והראלי הם המכונות המשוכללות והעוצמתיות ביותר בשוק האדוונצ’ר, ובראשם ה KTM 1290 SUPER ADVENTURE R 2021 שתויג כאופנוע האדוונצ’ר האולטימטיבי בכל הזמנים.

דגמי האנדורו מבית KTM – אופנוע שטח

דגמי האנדורו של KTM מעלים את הרף ומוכיחים מעבר לכל ספק שאת הסלוגן שלה Ready To Race, הרוויחה KTM ביושר. אופנוע האנדורו מותאם לרכיבות ארוכות בתנאי שטח קיצונים. הTPI 250 הוא אופנוע השטח הנמכר ביותר בישראל זו השנה השלישית ברציפות. דגמי ארבע הפעימות הם מפלצות שטח יציבות ונוחות שטורפות כל סוג של מסלול באפס מאמץ. דגמי 2022 עברו שדרוגים טכנולוגיים בולטים, כמו למשל מתלי ה WP המשופרים שפיתחום משתפר אחרי שנים של ניצחונות במירוצים הקשוחים ביותר בעולם. האנדורו של KTM הוא אופנוע שטח אמין, חזק וסקסי שמותאם ארגונומית באופן מיטבי לכל סוגי הרוכבים וכל סגנונות הרכיבה.

 אופנועי הנייקד מבית KTM – אופנוע כביש

אי אפשר לדבר על הצי הכתום מבלי להזכיר את כוכב הנייקד הותיק – ה Duke. בזכות סדרת אופנועי הנייקד שלה, הצליחה KTM לבסס את שליטתה גם בקטגורית אופנועי הכביש. הדיוקים הקטנים מספקים ערימות של ערך בעבור המחיר, ולראייה, הם ממשיכים למלא את הכבישים העירוניים בארץ שנה אחר שנה. הדגמים הגדולים יותר הם מפלצות של ממש שמספקות חוויית רכיבה שמעיפה את החושים – על מלא. בראשם עומדת ספינת הדגל הכתומה – ה 1290 SUPER DUKE R. לא נאריך במילים – פשוט כנסו לראות את המפרט הטכני שלו.

רוצים ללמוד עוד על דגמי KTM ועל ההיסטוריה הענפה שבנתה לחברה את המוניטין המעולה שלה? מתלבטים בבחירת הדגם המתאים ביותר לצרכים שלכם? המומחים שלנו כאן בשבילכם. השאירו פרטים ונשמח להעניק לכם ייעוץ טלפוני ללא עלות וללא התחייבות.

הזמן נסיעת מבחן

צור קשר


    הזמן נסיעת מבחן ליצירת קשר מיידי חייג אלינו