פתח סרגל נגישות
פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

הזמן רכיבת מבחן >>

אודות

ד.ל.ב מוטוספורט יבואנית מותגים מובילים

KTM
Indian Motorcycle
Peugeot Motocycles
Royal Enfield
Polaris
TGB
HISUN
KTM Bikes

ד.ל.ב מוטוספורט הוקמה בשנת 2001 כחברה עצמאית, והיא למעשה חטיבת כלי הרכב הדו-גלגליים, כלי הפנאי והספורט, והכלים החקלאים והתפעוליים של קבוצת לובינסקי. מותגי החברה מציעים מגוון רחב של כלי רכב מקצועיים ואיכותיים למטרות פנאי, ניידות יומיומית וצרכים תפעוליים הדורשים פתרונות ייחודיים. ד.ל.ב מוטוספורט מובילה את הענפים המוטוריים ומספקת את מערך השירות המקצועי והמיומן ביותר בישראל בפריסה ארצית, והיא המשווקת הרשמית של מותגי הרכב הבאים:

POLARIS – מותג הטרקטורונים וה-Side by Side המוביל בעולם. בין אם מדובר במעבר בוצי, שביל מהיר, דיונה מוזהבת או עלייה סלעית, הכלים של פולריס מוכנים למשימה! לא במקרה הם נחשבים לרכבי הפאן והעבודה הטובים והחזקים מסוגם בעולם.

KTM – מותג אופנועי השטח והכביש האוסטרי הוותיק הוקם בשנת 1953, ונחשב היום לאחד ממותגי האופנועים המובילים בעולם. עם קו דגמים שמתחיל באופנועים לקהל צעיר, ועד אופנועים גדולים שנחשבים למובילי התעשייה כולה – KTM מובילה בכביש ובשטח. השקעה חסרת פשרות בפיתוח דגמי מקור, שילוב מכלולי קצה בקדמת הטכנולוגיה, יכולות דינמיות גבוהות ועיצובים מרהיבים – הם הקו שמנחה את פעילות החברה בארץ ובעולם.

INDIAN MOTORCYCLES – מותג האופנועים הראשון באמריקה הוקם בשנת 1901 ומאגד בתוכו מסורת ארוכת שנים של אופנועים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר אשר מביאים לידי ביטוי את קסמו של החופש, המרחב והאפשרויות הבלתי מוגבלות. ליין רחב של דגמים מעוצבים ואייקוניים המשלבים את רוח הרכיבה האמריקנית עם טכנולוגיה עדכנית, ואפשרויות מגוונות להתאמה אישית.

TGB – ענק הקטנועים והטרקטורונים מטייוואן (ר”ת של: TAIWAN GOLDEN BEE) מיובא לישראל על ידי ד.ל.ב מוטוספורט, כשהמוטו שעומד מאחוריו הוא יצירת כלי רכב תכליתיים וקשוחים בשילוב חבילת הרכישה הכדאית והמשתלמת ביותר ומעטפת שירות ותמיכה מקיפה.

PEUGEOT SCOOTERS – חטיבת כלי הרכב הדו-גלגליים של פיג’ו מציעה קו דגמים ייחודי ושופע סטייל של קטנועים המצוידים בטכנולוגיות חדישות ובמערכות בטיחות מובילות.

GOUPIL – חברה שמתמחה בייצור משאיות חשמליות והיברידיות זעירות. החברה נחשבת לאחת המובילות בתחומה, עם מספר גדל והולך של לקוחות שנמשכים ליתרונות הרבים של מוצריה; כלי רכב שקטים לא מזהמים, חסכוניים באנרגיה ומתהדרים בעלויות תחזוקה נמוכות. בין לקוחות המותג: רשויות מקומיות, מפעלי תעשייה, וחברות העוסקות בפעילויות פנאי.

KTM BIKES – חברת KTM BIKE INDUSTRIES נוסדה באוסטריה בשנת 1964
את שם המותג KTM חולקת חברת האופניים KTM BIKES INDUSTRIES יחד עם חברת האופנועים היוקרתית KTM MOTORCYCELS
המותג מציע מגוון רחב של דגמי אופניים המיועדים לכל סגנונות הרכיבה – ובהם אופני שטח מקצועיים, אופני כביש ומרוץ, אופני עיר, אופני ילדים ואופניים חשמליים. שם המותג KTM והלוגו הכתום משמשים דוגמה ומופת לתהליכי יצור קפדניים, גימור איכותי וסגנון עיצובי ייחודי – כמיטב המסורת האוסטרית.

רשת הסוכנים של מוטוספורט פרושה ברחבי המדינה וכוללת יותר מ-30 מפיצים עבור המותגים השונים.

שוקן 16, תל אביב-יפו

הזמן נסיעת מבחן

צור קשר


    הזמן נסיעת מבחן ליצירת קשר מיידי חייג אלינו